Сахаджа форум: Първо пътуване до Индия - Сахаджа форум

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Първо пътуване до Индия

#1 Guest_Търсач_*

• Group: Guests

Post icon  Posted 01 August 2009 - 03:58 PM

През 1991г. беше моето първо пътуване до Индия. Тогава туровете започваха в началото на Декември и включваше обиколка из цяла Индия заедно с Шри Матаджи.
Аз се включих в последната фаза, която започна от Ганапатипуле. Това е около 400км южно от Бомбай на брега на Индийския океан. Известно е с това, че има сваямбу на Шри Ганеша.
Обикновенно там се събираха към 2 хиляди сахаджа йоги. Започва се със сутришна медитация рано сутрин, през деня има семинари на различни теми, а вечерите има музикални програми.
Когато йогите са заедно има много силно пречистващо действие. Пречистващото действие на земята там също беше много силно. След първите няколко дена се пречистват всички чакри. Без да си в медитация оставаш в съзнание без мисли, преставата за време изчезва. През целия ден се срещаш с много хора, който споделят своята опитност в Сахаджа йога. Там срешнах хора, които няма да забравя цял живот. Запознах се с Бабула, скромен човек. Пърото нещо, което направи е да започне да работи в/у нашите чакри и да ни пречиства. След това осъзнах, че очите му са като искрящи и черни като маслини. По късно разбрах, какво означава това.

На раздяла, когато ме прегърна усетих как от неговото тяло струят хладни вибрации.
....
Следващата спирка от нашето пътуване беше Алибак-малко рибарско селище. Тук имах удоволствието лично да усетя как работи вниманието на Шри Матаджи. По време на фестивала аз бях на около един метър от нея. Кундалини се издигна с много мощна сила и за първи път усетих истинско отваряне на сърдечния център. Той се превърна в топка от светлина. В следващи момент разбрах, че и тя разбрала за това и затова насочи поглед към мен.
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users