Сахаджа форум: Какво чакате още? - Сахаджа форум

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Какво чакате още? Анурадха Кларк, Мелбърн, Австралия

#1 Guest_Търсач_*

• Group: Guests

Post icon  Posted 21 September 2009 - 08:22 AM

Това е моята опитност от Сахаджа йога. Моето име е Анурадха Кларк от Австралия, по призход съм от Джайпур, Индия. Преди аз бях човек, който много се гневеше и депресираше за най-малките неща, но сега след практикуване на Сахаджа Йога моя яд изчезна и аз съм в баланс . Аз посещавах програмите но не получих Реализация. Просто посещавах и след това се прибирах, но най-накрая аз получих Реализация и от тогава всеки ден се чувствам все по-добре.

Имам голям напредък след идването ми в Сахаджа йога, която бе създадена от Шри Матаджи Нирмала Деви. С нейната Милост и Благословия аз съм каквото съм и ние бяхме спасени по време на голяма катастрофа през 1996г. Това бе чудо, тъй като нашата кола попадна под един камион, но всички ние оцеляхме-никой не получи някакви сериозни наранявания.

Аз имам страхотно подобрение на памета. Никога не съм имала почвече от 40 точки по математика и икономика, но след Сахаджа йога моите резултати се подобриха. Искам да споделя нещо с всички вас. Моята учителка обикновено даваше отговорите след проверката на теста и тя започваше да обявява резултатите започвайки от най-високия резултат и моето име бе обявено първо. Отначало аз не повярвах и я помолих да провери дали не е объркала нещо тъй като аз никога не съм получавала толкова добри резултати. Тя ми каза, че имам 98 от 100 точки.Това просто стана заради Сахаджа йога. Сахаджа йога ви помага в вашето умствено, физическо и емоционално благополучие и във всички насоки на живота.

Какво чакате още? Бързо посетете този сайт и опитайте.
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users