Сахаджа форум: Моята вътрешна транформация-2 - Сахаджа форум

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Моята вътрешна транформация-2 Прасад Рао, Бразилия

#1 Guest_Търсач_*

• Group: Guests

Post icon  Posted 17 September 2009 - 02:50 PM

Ето продължението:

Уещайки много финната енергия наречена “вибрации”, аз успях със сигурност да разбера за съществуването на Бог(независимо под какво име е известен Той или Тя) и това ме изпълни с дълбоко чувство на признателност, сигурност и покой. Най-великата радост, е когато търсача, който отчаяно търси да намери Истината в живота, получи своята Реализация и отговор на въпросите. Тогава той установява своя живот в непорочност, спокойствие, удоволетворение, хармония и състрадание.

Когато видях, че тази трансформация се установава в хиляди по целия свят, в хора от различни страни, произход, раса, религия и език, аз знам, че Шри Матаджи е Обещаната от всички велики пророци и инкарнации. Тя е Спасителят на света, Майката, тази която идва да подхрани измъченото човечество с Любов и да го спаси. Тя е тази, която изпълнява обещаното от Исус, Буда, Мохамед, Кришна и др. Чрез нейната любов тя не само пречиства изнуреното човечество от болестите и страданията, но също установява взаимно разбирателство и хармония, когато всеки открие източника на великата красота и любов, дълбоко вътре в самите нас.

Сахаджа йога направи моя живот прекрасен. Благодаря ви Шри Матаджи.
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users