Сахаджа форум: Събуждане на Латентната Енергия - Сахаджа форум

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Събуждане на Латентната Енергия споделено

#1 Guest_Търсач_*

• Group: Guests

Post icon  Posted 10 September 2009 - 09:52 AM

Когато бях млад моят астролог ми каза, че в този живот ще събудя Латентната Енергия-Кундалини. По това време аз се интересувах повече от моята кариера и други светски стремежи и не обърнах много внимание на астролога. Бидейки доживотен студент по философия аз имам дълбоки корени в Хиндуизма. Аз все още имах въпроси и постоянно търсех.

През 1993г. Аз намерих Сахаджа Йога в Ню-Йорк. Аз получих своята Себереализация, чрез издигане на Кундалини. По това време аз страдах от Хепатит А. Следвайки практиките в Сахаджа йога, аз успях да се излекувам за две седмици.

Моята среща с Шри Матаджи/основателката на Сахаджа йога/ два месеца по-късно бе повратна точка в моя живот. НЕЙНОТО финно присъствие мя накара да се почувствам най-накрая у дома. Моето търсене бе приключило. Тя ми се усмихна и моето сърце полетя. Разбира се моя рационален ум подлагаше по въпрос всичко. Аз продължих да чувствам интегриране и радост всеки път когато медитирах. Истинската трансформация бе започнала.

От сахаджа йогите получих толкова много любов и грижи и аз знаех, че събуждането на Кундалини бе събуждане на необятен потенциал в нас. То прояви Колективното Съзнание и за първи път аз разбрах значението на “ЕДИНЕНИЕ”. “ЕДИНЕНИЕ” означава не другия. Аз можех да усещам всеки чрез вибрациите си.

Любовта вече не бе само понятие, а реалност. В днешни времена ние мъчим да разберем какво е Любовта. Това е толкова просто и спонтанно, защото събуждането на Кундалини е спонтанно. Това е отражение на Божественото тайнствено творение.
Защо и вие не получите своята Себереализация и събудите вашата енергия. Това е ваше рожденно право.
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users