Сахаджа форум: Реализацията на Найджъл -2 - Сахаджа форум

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Реализацията на Найджъл -2

#1 Guest_Търсач_*

• Group: Guests

Post icon  Posted 26 August 2009 - 09:24 AM

Това бе първата част.
http://forum.sahajay...hp?showtopic=46
Сега е продължението...

Аз се опитах да медитирам през следващата седмица и беше много трудно. Спомнях си че използвах банята / не желаех безпокоя семейството/ за да разбера инструкциите, които ми бяха дадени-“Ако все още мислите идват, опитайте се да издигнете лявата и да свалите дясната страна”. Ето ме и мен, със снимка поставена нестабилно на мивката и свещ капеща наоколо, вдигайки си левия крак във въздуха, опитвайки се да изработя сваляне на десния крак. Не е нужно да споделям, че моите първи медитации не бяха блестящи. :rolleyes:

Друг интересен факт в тези първи дни. Идваше време за Супер Бол-Американски футбол четири дни след Реализацията. Това бе годишно поклонение, което аз отдавах на спорта и изпитвах от това голямо удоволствие по това време. Мачовете обикновено бяха през нощта поради часовата разлика и аз винаги се подготвях по-рано с бира, пуканки и т.н. за да мога да го гледам по “подходящ” американски начин.

Странно обаче този път, четири дни след Реализацията, докато се подготвях за мача аз реших абсолютно “спонтанно”, че аз бих желал да гледам мача просто така. Мислех си -” Хей може би е хубаво нещо да гледаш мача без да бъдеш напълно пиян". Така и направих и моето наслаждение бе неописуемо.Това бе моята първа опитност, затова как нашия Дух намира деликатен и естествен начин да ни насочва към това, което е за наше добро – един тих глас, който сега аз слушам с голям респект и внимание.

Както и да е, аз бях достатъчно заинтригуван от Сахаджа йога, за да отида отново на срещата във Вторник и тогава не мен ми бе показано колко могъща може да бъде СЙ. Крис работеше с мен и аз просто се разтворих във великолепна ярка светлина в моята глава. Никакви мисли, никакви безпокойства нищо. Беше невероятно. Беше по-добро от всеки наркотик причиняваш “извисяване”, който някога бях опитвал. Тази вечер аз се прибрах в къщи на седмото небе и от този момент нататък аз се опитвах да достигна отново това състояние.

Без съмнение тези ранни дни в СЙ бяха най-силни за мен. И други хора споделиха, че имат невероятна опитност тъкмо след Реализацията. Всичко стана много по-блестящо и открояващо се. Дърветата изпъкваха във великолепна зеленина, гравирани като 3D край улиците на Лондон. Аз си спомням, че си миех ръцете в мивката и бях вторачен в чудото на красотата на течащата вода, бягаща като ручейче по дланите ми.
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users