Сахаджа форум: Споделено от Атман - Сахаджа форум

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Споделено от Атман Искам да разкажа накратко моята история

#1 Guest_Търсач_*

• Group: Guests

Post icon  Posted 20 August 2009 - 05:57 AM

Преди една година случайно попаднах на едно от събиранията в Сахаджа йога.
(след това разбрах, че случайни неща няма това че вие сега четете това не е случайно, но ви е рано да го разберете)
Тогава изобщо не го приех като нещо сериозно, но реших да продължа да се занимавам.Първият път усетих полъха над главата си, беше толкава слаб че се съмнявах дали съм усетил нещо или се самозаблужавам.

След няколко месеца редовна медитация по метода Сахаджа йога живота ми започна значително да се променя в положителна светлина.

Първо без никой да ме кара съвсем доброволно намалих значително употребата на алкохол, а към 3-4 месец го отказах напълно. Най интересното е че сега като пият в мое присъствие изобщо не ми се пие.

Второ преди работех много и се старах страшно много в работата си но това никой от шефовете не го виждаше, дори за капак като се освободи по хубаво място и на него сложиха човек който работи от няколко месеца, а аз съм от 4 години сега работя три пъти по малко, а бе страшен мързел ме хвана, но шефовете вече са много доволни постоянно ме хвалят и никой не забелязва, че аз не върша никаква работа.

Трето преди постоянно изпадах в конфликтни ситуации с колегите, които аз създавах това много ми пречеше сега приятел съм с всички даже и с бившите си врагове ако може да се изразя така.

Преди отношенията ми с майка ми и брат ми бяха много опънати и негативни сега са повече от блестящи
И последно някъде бях чел че ако един Сахаджа йога закъснява за автобуса автобуса ще закъснее и той ще го хване, сега подобни случки ми се случват много често а последната беше преди два дни.

Как работи Сахаджа йога и аз не мога да го обясня точно
но не ме интересува
ако колата ми върви не ме интересува как и защо върви
ако спре да върви тогава ще започна да се интересувам

http://yoga.start.bg/?article=804
на този линк има обяснение за любителите на физиката

За да не ви oтекчавам с дълги писаници
Накратко Сахаджа йога е нещо което никой от вас до сега не е виждал и никога не е почувствал
Аз съм пробвал различни методи за медитация преди това , чел съм всякакви книги, но до истинска медитация когато през главата ти за минути 2,3 или 5 , 10 не минава нито една мисъл не съм достигал нито веднъж от нито който и да е вид йоги или медитация или каквото и да било.

Това е възможно само в Сахаджа йога
Ако иска някой от вас да усети върху себе си ефекта на Сахаджа йога
нека да не чете нищо за Сахаджа йога нито против Сахаджа йога
нека се запише на курс по Сахаджа йога
само там ще стане от вас Сахаджа йога
ako имате чистото желание обърнете се към организаторите в различните градове

на този линк има техни телефони
http://www.sahajayog.../sybulgaria.htm

Шри Матаджи
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic