Сахаджа форум: Истината... - Сахаджа форум

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Истината...

#1 User is offline   Гергана Icon

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Group: Members
  • Interests:Сахаджа Йога

Posted 10 December 2009 - 05:48 AM

Започнах да се занимавам със Сахаджа Йога на 10.11.2009 тоест миналия месец.Получих Себереализацията си за около 20 дена,разбира се Благодарение на Шри Матаджи-Майка. След отварянето на Сахасрара усетих невероятен душевен мир, сливане с колективното и мислите спряха.Търсех Истината от много години прочетох много книги пробвах много практики,но резултат никакъв.Благодарение на Шри Матаджи-Майка и Сахаджа Йога намерих Истината.
0

#2 User is offline   Гергана Icon

• Advanced Member
  • PipPipPip

Posted 13 December 2009 - 03:57 AM

Сега ще ви разкажа за едно от многото неща,с който ме дари Себереализацията или по-точно Шри Матаджи-Майка.Предполагам, че всеки който е Себереализиран го може, но може би много не го знаят или просто се притесняват да пишат...Още от малка се опитвах да върна към живот повехнали цветя и всякакъв вид растения, но без абсолютно никакъв успех.Преди 2 седмици си купих една малка саксиика с цвете, което се казва Коледна Звезда (тук в Италия се купува преди Коледа), но от разсеяност не го бях поливала с вода цяла седмица и цветето увехна.Тогава реших да пробвам да го съвзема чрез вибрациите на ръцете.Задържах ръцете около цветето за 1-2 минути и излезнах, прибрах се след около 5 часа и не можах да повярвам на очите си-цветето беше станало по-свежо и красиво отколкото когато го купих.В този момент цветето е прекрасно и продължавам да му се радвам като малко дате.Благодаря от все сърце на Шри Матаджи-Майка, Сахаджа Йога и Търсач.
0

#3 User is offline   Гергана Icon

• Advanced Member
  • PipPipPip

Posted 28 March 2010 - 10:54 PM

Ще ви разкажа една малка част от моя личен опит в Сахаджа Йога.
Ще започна разказа си от когато започна всичко...
Бях на 16 години когато започнах да се занимавам с йога, медитации и какво ли не...Бях чела и практикувала почти всичко,което предлага пазара и резултат-никакъв.Абсолютно губене на време и пари...
И така след 21 години лутане миналата година през месец октомври ровейки в нета случайно попаднах на Сахаджа Йога и през ноември започнах да практикувам СЙ.
Ще дам точно описание за усещането при издигане на Кундалини...
В първия ден на курса влизайки в медитация усетих парене/топлина/ в краката, хладен полъх над ръцете и много слаб полъх/вибрации/ около лицето.
На следващия ден докато медитирах усетих топлина в Сакралната Кост,която започна да се издига нагоре по гръбначния стълб и спря в слепоочието.
Около 8 дена Кундалини се бори за да изчисти слепоочието/тоест Его и Супер Его/.
И така 2 дена по-късно започнах да усещам силен полъх/вибрации/в горната част на челото.
След около 2-3 дена усетих хладен полъх над главата/за да е сигурен човек,че е издигнал Кундалини над Сахасрара ръката се поставя малко над главата/.
При някой става по-бързо, при други по-бавно...зависи от начина на живот и т.н.
Това е малка част от личния ми опит в Сахаджа Йога...

Издигането на Кундалини Не е опасно и това може да го потвърдят всички практикуващи Сахаджа Йога от Цял Свят... :wub:
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users